Z domu do Domu

Z domu do Domu
10,00

Dostępność:Dostępny; Dostawa w 24H

autorAnna Jachimska
serianie dotyczy
format120x200
oprawamiękka
ilość stron118
wydawcaEKO-DOM

Anna Jachimska

Urodziła się 13.07.1978 r. w Grajewie (woj. podlaskie). Pisanie jest jej wielką pasją już od 15-tego roku życia. Podejmuje wiele tematów. Znajdziemy w tej twórczości wiersze uniwersalne, ale także religijne i erotyki.

Debiutowała wierszem „Tobie”, w czasopiśmie integracyjno-społecznym „Echo życia” (2001 r.). Później publikowała w kwartalniku „Słowem i Kształtem” (pokłosie 15 Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego w Krakowie), Brulionie Literackim „ŚLAD” i wielokrotnie w „Podwarszawskim Życiu Pruszkowa”. Jest laureatką (III nagroda) Ogólnopolskiego Konkursu XV Piastowskiej Biesiady Poetyckiej. Wiersz jej autorstwa „Nie było nic” znalazł się w projekcie wydawniczo-fonograficznym realizowanym przez Instytut Jana Pawła II w Warszawie pt. „Artyści Janowi Pawłowi II – Pamiętamy”.

Prezentowała ponadto swój dorobek na wieczorach poetyckich w Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa w Konstancinie oraz w ośrodkach wypoczynkowych w Kalinowie i Gołdapi. Jej występy spotkały się ze szczerym i życzliwym zainteresowaniem słuchaczy, a jeden z nich został entuzjastycznie opisany w „Kurierze Gołdapskim”.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij