Myśli zebrane i wsypane do duszy

Myśli zebrane i wsypane do duszy
20,00

Dostępność:Dostępny; Dostawa w 24H

autorAnna Jachimska
seria
format120x200
oprawamiękka
ilość stron119
wydawcaEKO-DOM

Anna Jachimska (ur. 1978 r.) jest grajewianką zarażoną poezją od piętnastego roku życia. Już debiut poetycki (wiersz "Tobie" opublikowany w czasopiśmie "Echo życia" w 2001 r.) zwiastował duży potencjał twórczy i szerokie zainteresowania. Kolejne lata zmagań ze słowami przyniosły nagrody na konkursach literackich (m.in. Ogólnopolski Konkurs XV Piastowskiej Biesiady Poetyckiej), udział w projektach artystycznych (m.in. "Artyści Janowi Pawłowi II - Pamiętamy") i prezentacje dorobku twórczego na wieczorkach poetyckich i spotkaniach literackich (m.in. w Konstancinie, Kalinowie, Szczuczynie, Gołdapi i rodzinnym Grajewie).

Od lat angażuje się w promowanie poetyckiego słowa wśród młodzieży. Prowadziła zajęcia grupy poetyckiej w liceum w Grajewie, inicjowała konkursy poetyckie dla uczniów, a obecnie kieruje działalnością warsztatów literackich "Zaklinacze słów" z młodzieżą w Szczuczynie. Uwrażliwia na kulturę słowa, uczy recytacji. Umiejętnie łączy działalność poetycką z pracą edukacyjną.

W 2009 roku staraniem firmy EKO-DOM opublikowała tom poezji "Z domu do Domu", a w 2013 roku - kolejny tom "Pochodnia czasu". Wpisały się one mocno w krajobraz poetycki Polski, stanowiąc jego ważny i malowniczy element.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij