Wiersze Miłoszka

Wiersze Miłoszka
25,00

Dostępność:Dostępny; Dostawa w 24H

autorMaria Pawłowska
seria
format205x245
oprawatwarda
ilość stron64
wydawcaEKO-DOM

Miłoszek ochoczo poznaje świat. Wokół niego tak wiele się dzieje. Jest tu miejsce na koty, suczkę Dusię, spacery, pierwsze przyjaźnie, krasnoludki, wesołe miasteczko, wróbelka, kaczuszki, a nawet złą pchłę. Świat jawi się piękny, przyjazny i odrobinę tajemniczy, a wszystko opowiedziane językiem prostym i zrozumiałym dla dziecka. 
Świat Wierszy Miłoszka wydaje się być niepodatny na to wszystko, czym epatowane są dziś maluchy, a więc na wpływy współczesnej kultury masowej z tym wszystkim, co nie sprzyja wychowaniu w duchu miłości i szacunku do drugiego człowieka, natury, tradycji. Może więc zamiast dać dziecku do obejrzenia kolejną kreskówkę, warto siąść sobie z nim i poczytać wiersze Marii Pawłowskiej, które w dyskretny sposób przypominają, co w życiu jest naprawdę ważne i ma wartość nieprzemijającą. 

 

Barbara Wojciulewicz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij