Ułani Jazłowieccy. Barwa i broń 1918-1998

Ułani Jazłowieccy. Barwa i broń 1918-1998
30,00

Dostępność:Dostępny; Dostawa w 24H

autorLesław Kukawski
seria
formatA4
oprawatwarda
ilość stron230
wydawcaEKO-DOM

Książka jest wspaniałym dziełem, szeroko omawiającym wszelkie aspekty dziejów i tradycji 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich oraz jednostek kontynuujących jego tradycję w latach 1918-1998. Pozycja niniejsza będąc całościowym kompendium wiedzy o jednym z pułków kawalerii II Rzeczpospolitej zawiera również szereg informacji ogólnych (szczególnie w zakresie umundurowania i uzbrojenia) dotyczących tego rodzaju Polskich Sił Zbrojnych.

Kompetencje wutora, znawcy polskiej kawalerii są gwarancją wysokiego merytorycznego poziomu publikacji, która powinna zainteresować nie tylko miłośników kawalerii, ale również inne osoby.

Bogato ilustrowana, wzbogacona o 16 tablic barwnych autorstwa Andrzeja Jeziorkowskiego i wydana w formie albumowej książka może stanowić wspaniały prezent i stać się ozdoba domowej biblioteczki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij