RZEKA ŻYCIA

RZEKA ŻYCIA
20,00

Dostępność:Dostępna mała ilość, Dostawa w 48 H

autorFranciszek Osada
seria
formatA5
oprawamiękka
ilość stron238
wydawcaFranciszek Osada

Rzeka ludzkiego życia nieubłaganie dąży ku ujściu. Jednak źródło tej rzeki nieodmiennie mieni się promieniami słońca, tworząc tęczę szczęścia. Do końca naszych dni przywołujemy i wskrzeszamy te wspomnienia utrwalając je w różny sposób. Pragniemy bowiem zostawić po sobie „ślad”.

Autor wspomnień, zaliczający siebie do zwykłych "zjadaczy chleba" nie ubarwia ich. Od dzieciństwa wie co znaczy walka o przetrwanie. Z zaangażowaniem uczestniczy w nurcie życia. Omija rafy i mielizny, nie poddając się. Jest pracowitym dzieckiem wsi, pomagającym rodzinie przeżyć trudne dni wojny. Niestrudzonym młodzieńcem podnoszącym z gruzów swój dom. Reanimuje harcerstwo, kulturę, szkolnictwo naszej ełckiej ziemi. Jej piękno utrwalił w setkach czarno białych fotografii, z których jest najbardziej dumny. W jego wspomnieniach odnajdujemy cząstkę każdego z nas.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij