CTYPE html> POWIAT GRAJEWSKI z lotu ptaka

POWIAT GRAJEWSKI z lotu ptaka

POWIAT GRAJEWSKI z lotu ptaka
30,00

Dostępność:Dostępny; Dostawa w 24H

autorKarol Szymanowski
serianie dotyczy
formatA4 poziomy
oprawatwarda
ilość stron88
wydawcaEKO-DOM

Jestem motoparalotniarzem od 2012 roku. Latam, kiedy tylko mam czas i jest odpowiednia pogoda. Lubię to. Odpoczywam podczas lotów, uwielbiam tę przestrzeń i poczucie wolności w powietrzu.

Przelatując nad Grajewem i wykonując loty w okolicy zawsze zabierałem ze sobą aparat fotograficzny. Początkowo zdjęcia szły do „szuflady”, czasami dzieliłem się nimi z rodziną i znajomymi. Umieszczałem je na profilu społecznościowym. Obecna technologia cyfrowa i bardzo pojemne karty do zapisu danych pozwalają na tworzenie wielogodzinnych dokumentacji fotograficznych. Nazbierało mi się tego materiału przez sześć lat. Postanowiłem się tymi widokami z Państwem podzielić - stąd ten album.

Zapraszam Państwa na wspólny przelot nad powiatem grajewskim. Przelot, nie tylko w przestrzeni, ale też momentami i w czasie.


Karol Szymanowski
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij